Naprawa kuchenek lodówek pralek zamrażarek zmywarek

Serwis naprawa urządzeń AGD

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1.Administrator Danych niniejszym oświadcza, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016, poz. 922, z późn. zm.) („Ustawa o ochronie danych osobowych” lub „Ustawa”) lub w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego   przepływu   takich   danych   oraz   uchylenia   dyrektywy   95/46/WE   („Ogólne rozporządzenie o ochronie danych” lub „RODO”) – po jego wejściu w życie.


2.Administratorem Danych jest : SYS-PRO-NET Paweł Lewandowski, Gaj 4, 88-324 Jeziora Wielkie
NIP 5571017976


3.Niniejszy dokument określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych klientów firmy:
SYS-PRO-NET Paweł Lewandowski, Gaj 4, 88-324 Jeziora Wielkie posiadająca stronę www.infoagd.pl


4.Podanie swoich danych (adresu pocztowego i mailowego oraz numeru telefonu) jest dobrowolne, a jednocześnie niezbędne do złożenia zamówienia na usługę lub produkt. W związku z ustawą RODO, klientowi przysługuje prawo do wglądu do danych, poprawiania danych, prawo żądania usunięcia danych.

Prawo żądania usunięcia danych nie dotyczy zmian w dokumentacji księgowej , wymaganej przez aktualne przepisy Administracji Skarbowej. Dokumentacja księgowa aktualnie musi być przechowywana 6 lat
.


5.Przekazane nam w formie osobistej, telefonicznej lub mailowej dane osobowe służą wyłącznie do celów obsługi zamówień klientów na usługi, części zamienne i produkty.


6.Dane osobowe są przekazywane uprawnionym pracownikom i współpracownikom Administratora Danych wyłącznie w celu realizacji zamówień na usługi zlecone przez klientów. Podstawę prawną przekazania danych osobowych stanowić będą umowy pisemne pomiędzy Administratorem i jego pracownikami oraz współpracującymi firmami (np.kurierskimi podmiotami wynajmującymi strony www) zawarte zgodnie z ART.31 Ustawy ODO.


7.Dane osobowe klientów są przechowywane przez Administratora Danych w celu realizacji uprawnień klientów wynikających z gwarancji i rękojmi na zakup usług, produktów oraz usług ogłoszeniowych przez czas nieokreślony, na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

8.Dane osobowe są odpowiednio zabezpieczone. Wszelkie uwagi ,zapytania oraz informacje dotyczące powierzonych danych osobowych należy zgłaszać Administratorowi na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Kontakt w sprawie danych osobowych:

Administrator Danych Osobowych
SYS-PRO-NET Paweł Lewandowski
Gaj 4
88-324 Jeziora Wielkie
tel, 603 969 289
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.